Apie mus

Apie mus

UAB „Movidus“ – tai transporto įmonė daugiau nei 20 metų vykdanti veiklą ir tiekianti sausumos transporto paslaugas. Veikla vykdoma nuo 1996 metų, pagrindinė specializacija: krovinių gabenimas tentinėmis ir šaldytuvinėmis puspriekabėmis (refrižeratoriais). Naujas transporto parkas (EURO-5, EURO-6) ir per ilgą laiką suburta daugiau nei 100 profesionalių ir kompetentingų savo srities specialistų komanda leidžia kokybiškai ir patikimai atlikti transporto paslaugas. Būtent dėl šių priežasčių mūsų įmonė per savo veiklos metus pelnė ne vieną apdovanojimą ir tapo įvairių organizacijų nare.

  • Įmonė priklauso Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijai „Linava“ nuo 1997 m.
  • „Gazelės“ apdovanojimas – kaip darniai augančios, lanksčios ir pelningos įmonės rezultatas 2013 m.

Nuolatos dirbame su Lietuvos ir Europos šalių įmonėmis. Mūsų klientų lūkesčiai – prioritetas Nr. 1. Visada stengiamės užsakymus atlikti numatytais terminais.

Jei ieškote nuolatinių partnerių bendradarbiavimui, tikrai nesigailėsite pasirinkę mūsų įmonę. Lanksti kainodara ir specialios sąlygos.

Domina krovinių pervežimas Europoje ir už jos ribų? Susisiekite dabar ir užklauskite konkretaus jūsų užsakymo kainą. Komercinį pasiūlymą atsiųsime už keletos valandų.

Įmonės veiklą įforminantys ir patvirtinantys dokumentai:

logo_1
logo_2
logo_3
logo_4